אודות

פודקאסטר (Podcaster) הוא מיזם ישראלי המאפשר לכל אחד לחפש כל פודקאסט בישראל ובעולם וכמובן להאזין אל הפודקאסט המועדף בכל רגע ובכל זמן. המיזם מנגיש את כל הפודקאסטים בצורה פשוטה וידידותית למשתמש.

האתר כולל מנוע חיפוש מתקדם לאיתור ולחיפוש פודקאסטים חדשים, פודקאסטים מומלצים ומובילים. בנוסף, ניתן לאתר את המידע גם תפריט מורחב ומתקדם הכולל חלופה לפי תחומי עניין ונושאים ידועים.

פודקאסטים (Podcastim) הם שירותים נפלאים ואיכותיים שמאפשרים לכם להתעדכן בכל מה שחשוב, לשפר את הידע שלכם, לקבל כלים והשראה, ללמוד על דברים חדשים וכמובן להתחבר אל דברים שהם מעניינים אתכם במיוחד.

כדי להאזין לפודקאסט, אפשר לעשות זאת ישירות דרך האתר – וממש לא צריך להוריד אפליקציה או כלי להאזנה. אבל, אנחנו משיקים גם אפליקציה קלילה המאפשרת לכם לשמוע את הפודקאסטים בלי לחפש אותנו בכל פעם במנועי חיפוש או ברשתות חברתיות.

פודקאסטר – אתר הפודקאסטים של ישראל.

הזאנה נעימה 🙂

שאלות נפוצות ותשובות

אם אתם רוצים לשאול שאלות או לקבל מידע נוסף על אתר פודקאסטים פודקאסטר, אנחנו ממליצים לכם לקרוא אותם בעמוד זה. אנחנו מקבלים פניות רבות דרך טופס יצירת קשר ולכן עבור שאלות נפוצות שנשאלות הרבה פעמים, כאן מופיעות תשובות מדוייקות וברורות.

מה זה אתר פודקאסטים?

אתר פודקאסטים (פודקאסטר Podcaster) הוא אתר אינטרנט המהווה ספרייה עצומה של פודקאסטים להאזנה בחינם דרך האתר. מעין שירות סטרימינג (הזרמת מדיה) שבו אתם יכולים להאזין לכל פודקאסט בכל זמן ובכל רגע שתרצו.

איך למצוא פודקאסטים?

ניתן לחפש את הפודקאסט הרצוי על ידי תיבת החיפוש הייעודית המופיעה באתר או לנווט לפי הקטגוריה הרלוונטית בתפריט. אם לא מצאתם את הפודקאסט הרצוי, אנא פנו אלינו דרך טופס יצירת הקשר ונדאג להוסיף אותו.

איך להאזין לפודקאסטים?

ניתן להאזין לפודקאסטים באמצעות נגן הפודקאסטים המתקדם שלנו המופיע בכל עמוד פודקאסט. הנגן מאפשר הפעלה או השהייה, דילוג קדימה או אחורה ועוד.

יש לכם אפליקציה?

לא. אבל אתם ממש לא צריכים להוריד אפליקציה כדי להאזין לפודקאסטים. אתר האינטרנט שלנו מאפשר לבצע את כל הפעולות הדרושות לצורך האזנה של פודקאסטים. אתם יכולים לבצע דברים במקביל והפודקאסט ימשיך לנגן במקביל.

אם אתם רוצים להגיע לאתר בצורה מהירה יותר, אנחנו ממליצים לכם להוסיף העמוד הראשי של האתר אל תפריט הסימניות שלכם בדפדפן האינטרנט איתו אתם גולשים (כדוגמת Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari, Microsoft Edge ועוד).

דרך אגב, אם אתם משתמשים הרבה עם הנייד שלכם, אז אתם יכולים גם להוסיף את קישור העמוד הראשי של האתר אל מסך הבית שלכם במכשיר (היכן שנמצאים כל האפליקציות). פשוט מאוד, לוחצים על 3 הנקודות של הדפדפן במכשיר הנייד, ואז בוחרים "הוספה למסך הבית".

אני רוצה או צריך להוריד את הפודקאסט כדי להאזין

ידוע לנו שיש שירותי סינון תכנים שלא מאפשרים לכם להאזין לפודקאסטים אונליין אם לא הורדתם אותם למכשיר שלכם (המחשב או הטלפון).

אתר הפודקאסטים שומר על זכויות המפיקים, הבעלים והמגישים של הפודקאסטים שלהם ולכן הוא מנוע מלאפשר הורדה של תכנים ישירות למכשיר שלכם.

במידה ואתם חייבים להוריד את הקבצים (קבצי שמע, תמונות, סרטונים וכד'), אנחנו ממליצים לכם לפנות אל ההפקה/הבעלים של הפודקאסט על מנת לבקש מהם אישור. תוכלו למצוא קישור רשמי המגיע אל העמוד בו תוכלו לקבל פרטים נוספים, לרבות דרכי יצירת קשר ככל שישנם.

הפודקאסט לא עובד

יש כמה סיבות מדוע פודקאסט לא עובד ולא מאפשר השמעה / האזנה לתכנים. כמו למשל:

  • הפודקאסט חדל מלהיות פעיל – נסגר, בוטל, הוסר, נמחק וכד'.
  • יש בעיה עם האינטרנט או שירות סינון תכנים במכשיר שלכם.
  • ההפקה/בעלי הפודקאסט אינם מאפשרים או החליטו לאסור האזנה של הפודקאסט באמצעות כלים אחרים.
  • הפודקאסט משתמש בטכנולוגיה שאינה מאפשרת השמעה דרך כלים ונגנים אחרים.
  • המכשיר או הדפדפן שלכם משתמש בתוספי חסימה של מודעות או עוגיות צד שלישי. במקרה כזה, מומלץ לבטל את התוסף בעת שימוש באתר.

למי שייכים הזכויות של הפודקאסטים?

לכל פודקאסט, אנחנו משתדלים למצוא את שמות האנשים והגופים האחרים להם, לרבות ההפקה, ההגשה וגורמים נוספים. כל התכנים של כל פודקאסט המופיעים בנגן עצמו (תמונות, סרטונים, קבצי אודיו, טקסטים), שייכים לבעלים או למפיקים או למגישים (לפי העניין). האתר אינו מתערב בזכויות אלו ואינו קשור אליהם כלל.

יחד עם זאת, כל התכנים האחרים, שמעבר למידע המוצג בתוך הנגן, הם זכויות של אתר הפודקאסטים פודקאסטר בלבד.

אני רוצה לשתף לחבר/ה או לאדם אחר

איזה כיף! השירות מציג בכל עמוד פודקאסט, כפתורים לשיתוף ברשתות החברתיות כדוגמת Facebook, WhatsApp, Telegram ואפילו כפתור לשליחה דרך הדואר האלקטרוני.

בנוסף, יש גם כפתור המאפשר העתקה של הקישור. כך שתוכלו להעתיק ולהדביק אותו בכל מקום אחר (כדוגמת פורום שאתם חברים בו, קהילה כזו או אחרת, בלוג וכד').

יש לי פודקאסט ואני רוצה להוסיף אותו כאן

כמובן. אתר הפודקאסטים מאפשר לכם להוסיף את הפודקאסט שלכם בחינם! אתם צריכים למלא טופס הכולל מספר פרטים כמו כתובת RSS/FEED/XML, הקישור הרשמי שלכם, שמות המפיקים (אדם או חברה) ושמות המגישים.

כדי להמשיך, עברו לעמוד הוספת פודקאסט בחינם.

אני רוצה להמליץ על פודקאסט

אנחנו תמיד שמחים להוסיף עוד תכנים מעניינים להאזנה. אם יש לכם את הפרטים של הפודקאסט כמו קובץ RSS/FEED, שמות המפיקים והמגישים, עברו לעמוד הוספת פודקאסט בחינם. אחרת, בקשו מאיתנו שנברר זאת, ושלחו לנו את הבקשה להוספה דרך עמוד יצירת קשר.

איך פונים למפיקים או למגישים?

פודקאסטר מאפשר לכם לדעת מיהם המפיקים והמגישים של הפודקאסטים. לכן, תוכלו לחפש אותם באינטרנט או להיכנס לאתר האינטרנט הרשמי של הפודקאסט כדי לקבל מידע נוסף.

יש טעות בפודקאסט

מצאתם טעות בפודקאסט? שמות המפיקים או המגישים אינו נכון, או שהמידע שם שגוי, הקטגוריה אינה מתאימה, המידע אינו נכון, הנגן מציג פודקאסט אחר לגמרי או שגיאה אחרת? הודיעו לנו.

זה יכול לקרות, אנחנו משתמשים בכלים ידניים ואוטומטיים ולעיתים גם יכולה להתברר טעות כלשהי. עזרו לנו לתקן אותה ופנו אלינו דרך עמוד יצירת הקשר איתנו.

דרך אגב, בכל עמוד פודקאסט ישנו קישור אשר מאפשר לכם לפנות אלינו ולדווח על טעות או שגיאה כזו או אחרת.

אני רוצה להתלונן או להסיר מידע

אם ברצונך להתלונן על פודקאסט, להסיר מידע משם, או שאינך מסכים עם הנאמר שם – יש לפנות אל הבעלים, המפיקים, המגישים או המנחים של הפודקאסט בלבד. אתר פודקאסטר אינו צד בהתנהלות שלך מולם.

כאשר מידע יוסר או יתוקן בפרטי הפודקאסט עצמו, המידע צפוי להיות מעודכן גם כאן באתר הפודקאסטים.

איך ליצור איתכם קשר?

לכל נושא אחר, אפשר לפנות אלינו דרך עמוד יצירת קשר. אנחנו משתדלים לענות בצורה מהירה ועניינית.